KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546478
nr 1354 6478
Vilhelm Valdmanis
(1906-1980), Sverige
Oljemålning, Vilis Valdmanis (1906-1980), osignerad, landskap. Olja på duk, 38x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:40:16
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Vilhelm Valdmanis
Läs mer om Vilhelm Valdmanis